بعد از ماه ها دوباره مرا فراخوانده اند

IMAGE

سلام بر محببن عزیز نمیدانم به کدامین گناه توفیق حظور در جمع محبان را نداشتم. گناهی که مرا لایق محب فاطمه سلام الله نمیداند. همه امیدم این بود که در روز جزا مرا به نام محب فاطمه از صف دوزخیان بیرون کشند و امانم دهند. همه امیدم این بود که در محشر، بانوی دوعالم به حرمت دستان بریده عباس محبین خود را جدا کندو بدون سوال و جواب از پل صراط عبور دهد، که اگر کار بر حساب و کتاب کشد، جز رسوایی و بی آبرویی ثمری ندارد. هر چه رشته بودیم پنبه شد. بانو مرا لایق محب بودن خود ندانست و توفیق حظور زیر بیرق خویش را از من سلب کرد. اما دوستان دوباره بارقه امید کورسوزده است و حضرت به برکت رسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، ابا عبدالله الحسین فرصتی دوباره داده است تا به جبران مافات...

ادامه مطلب...

IMAGE
سالی که نکوست از بهارش پیداست
  چهارشنبه, 06 فروردين 1393

سالی سرشار از محبت در سایه عنایات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برای محبینش آرزو داریم

ادامه مطلب...

IMAGE
شرح داستانی واقعی . (قسمت دوم)
  چهارشنبه, 07 اسفند 1392

دوباره اوضاع آرام شده است، اما دل من باز هم آرام نیست. کاروان سکنی گزیده و دیگر از آن همه هیاهو و همهمه خبری نیست و سکوتی سرد حکم فرماست، مگر صدای زمزمه باد و خش خش برگهای پاییزی این سکون را درهم بشکند. با آنکه آسمان صاف است و آفتابی ولی سوز سردی در هواست. به اتاق برمی گردم درحالی که آن کاروان ذهنم را به خود مشغول کرده است. تاکنون یاد ندارم که گروهی آن هم با اسب و شتر در این منطقه اطراق کرده باشد. هرچند تا حدود یک قرن پیش اینجا مسیر حرکت کاروانها بوده و دارای کاروانسرا با آمد و شد بسیار، ولی امروز نه...

ادامه مطلب...

IMAGE
شرح داستانی واقعی . (قسمت اول)
  سه شنبه, 06 اسفند 1392

با دل نگراني از خواب بيدار مي شوم. مدتي گيج و منگ به خود می نگرم و خود را در رخت خواب مي يابم. خواب عجيبي بود. باورش برايم سخت و دشوار است. همه را دقيق به ياد دارم. لحظه به لحظه اش را. در کسري از ثانيه همه را مرور مي کنم. همه ي تصاوير به سرعت از مقابل چشمانم عبور مي کند. انگار نه انگار که خواب بوده است. خواب نبود که حقيقت بود. حقيقتي که با تمام وجود احساسش کردم. احساسي واقعي که تفکري عميق به دنبال داشت؛ تفکري ازعمق جان.خواب ديدم که حادثه ای رخ داده است. واقعه اي قريب، تکرار دوباره ي تاريخ. مي دانستم که از...

ادامه مطلب...

IMAGE
شرم میکنم! که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم
  دوشنبه, 30 دی 1392

شیوه ی زندگی رسول الله چگونه است؟ اگر این عکس را خاتم المرسلین نگاه کنند چه میگویند؟ نظر شما چیست؟ چه راهکار عملی برای فقرزدایی از جامعه خود پیشنهاد میکنید؟ آیا خود پایبند به راهکار خود هستید؟  

ادامه مطلب...

IMAGE
میلاد رسول رحمت
  شنبه, 28 دی 1392

سلام بر محبین ارجمند سالروز میلاد رسول رحمت و هفته وحدت گرامیباد

ادامه مطلب...

IMAGE
این همه لاف زن و مدعی اهل ظهور...
  چهارشنبه, 25 دی 1392

سبب غیبت امام زمان (عج) خود ما هستیم!          

ادامه مطلب...

IMAGE
روزی هزار بار دلت را شکسته ام
  دوشنبه, 23 دی 1392

روزی هزار بار دلت را شکسته ام  بیخود به انتظار آمدنت نَشسته ام؟! هر روز این تویی که دعا میکنی برای من  و من هر روز گناه کار تر از گذشته ام تو غصه میخوری و گریه میکنی و غمگینیدلیل آن هم منم که آب از سر گذشته ام چشمان تو کم سو شده از بس گریستیمن عین خیالم نیست ، چه راحت نشسته ام ! هر جمعه قول میدهم آدم شوم ولی هم عهد خویش هم دلت را شکسته ام امروز جمعه نیست ولی قول میدهم با بغض های گلویم و دل شکسته ام میخواهم از نو ، نوکر خوب شما شومآقا نجاتم بده ، از گناه خسته ام    

ادامه مطلب...

همایش چهارم اردیبهشت به زمان دیگری موکول گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن تبریک ایام میلاد مادر خوبیها حضرت زهرا سلام الله علیها به اطلاع کلیه محبین می رساند برنامه همایش چهارم اردیبهشت به زمان دیگری موکول شد لذا از همه محبین عذرخواهی نموده و در اسرع وقت زمان برگزاری همایش اعلام می گردد.

همایش چهارم اردیبهشت به زمان دیگری موکول گردید.

روابط عمومی هیات محبان الزهرا سلام الله علیها

دیدگاه‌ها  

0 #2 روابط عمومی 1393-02-05 13:47
آقامحمدی: دوباره آمده ام تا دوباره در بزنم/ کبوترانه در این آستانه پر بزنم/السلام علیک یا غریب الغربا و یا معین الضعفا@>-- میلاد امام دلهای عاشق مبارکباد. م. آقامحمدی

بازرگان: غافل مشو شاید نظری شد امشب . شاید که مبارک سحری شد امشب. شاید که به خاطر امام هشتم. از یوسف زهرا خبری شد امشب. صفای قدوم حضرت امام رضا علیه السلام و سلامتی آقا امام زمان عجل الله صلوات. التماس دعا

خاکی: سلام امشب بنده حقیر راهی مدینه النبی هستم از همه محبین حلالیت می طلبم
r
نقل قول کردن

0 #1 روابط عمومی 1393-02-05 13:46
با سلام و عرض ادب

احتراماَ چند پیامک رسیده را به اطلاع می رسانیم.

9852....0913: ×قسمتی از متن موجود نیست× نه میخزد و اینبار اسبی سفید متولد می شود، اسبی که پیامش صلح است و برکت، نجابت است و آزادی، همدلی و همراهی، اسبی با نعلهای طلایی ... آرزو می کنم اسب امسالتان، بالدار باشد و بر آسمان آرزوهایتان به پرواز در آید.... سال نو پیشاپیش مبارک

تابعی: من زار قبر عمتی بقم فله الجنه (امام جواد علیه السلام) وفات حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) تسلیت.

9852...0913: نهم ربیع الاول آغاز امامت مهدی موعود (عجل الله) بر منتظران آن حضرت مبارک باد.

بازرگان: صد شاخه گل محمدی با صلوات/ تقدیم امام عصر در این لحظات/ آغاز شده امامت و سروریش/ تبریک به هرکس که فرستد صلوات/ اللهم عجل لولیک الفرج.

9852...0912: فرارسیدن ماه ربیع الاول، ماه سرور بر شما مبارک باد
نقل قول کردن