بعد از ماه ها دوباره مرا فراخوانده اند

سلام بر محببن عزیز

نمیدانم به کدامین گناه توفیق حظور در جمع محبان را نداشتم. گناهی که مرا لایق محب فاطمه سلام الله نمیداند. همه امیدم این بود که در روز جزا مرا به نام محب فاطمه از صف دوزخیان بیرون کشند و امانم دهند. همه امیدم این بود که در محشر، بانوی دوعالم به حرمت دستان بریده عباس محبین خود را جدا کندو بدون سوال و جواب از پل صراط عبور دهد، که اگر کار بر حساب و کتاب کشد، جز رسوایی و بی آبرویی ثمری ندارد. هر چه رشته بودیم پنبه شد. بانو مرا لایق محب بودن خود ندانست و توفیق حظور زیر بیرق خویش را از من سلب کرد.

اما دوستان دوباره بارقه امید کورسوزده است و حضرت به برکت رسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، ابا عبدالله الحسین فرصتی دوباره داده است تا به جبران مافات بپردازیم و از این سفره پر تنعم خوشه ای برچینیم، و بلکه این بار آدم شویم و لایق محب بودن.

لذا از تمامی عزیزان و محبان دعوت میشود در این مجلس حظور به هم رسانند.
 
زمان: پنجشنبه اول آبان ماه پس از نماز مغرب و عشاء
مکان: نارمک خیابان شهید ارشی بین سهیلیان و غیاب پور پلاک 58 واحد 2 منزل برادر صابری

اناانزلناه فی لیله القدر

همایش چهارم اردیبهشت به زمان دیگری موکول گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ضمن تبریک ایام میلاد مادر خوبیها حضرت زهرا سلام الله علیها به اطلاع کلیه محبین می رساند برنامه همایش چهارم اردیبهشت به زمان دیگری موکول شد لذا از همه محبین عذرخواهی نموده و در اسرع وقت زمان برگزاری همایش اعلام می گردد.

همایش چهارم اردیبهشت به زمان دیگری موکول گردید.

روابط عمومی هیات محبان الزهرا سلام الله علیها

میلاد حضرت مهدی (عجل الله تعالی) مبارکباد

 

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا اباصالح المهدی

 

محبین گرامی:

میلاد پرخیر و برکت مولا و سرورمان

حضرت قائم  (عجل الله تعالی)

بر شما و خانواده گرامیتان مبارکباد.

جواب به دو شبهه

 

شبهه اول: آیا آن کسی که قرار است ظهور نماید و جهان را پر از عدل و داد نماید در حال حاضر متولد شده است و در قید حیات می باشد؟

جواب : با توجه به معلوم نبودن زمان ظهور منجی و اینکه احتمال رخ دادن ظهور در همین جمعه و یا در چند روز آینده باشد حال این سئوال پیش خواهد آمد که چگونه ممکن است منجی عالم بشریت هنوز متولد نشده باشد؟

پس نتیجه می گیریم اعتقاد شیعه بر زنده بودن و در بین ما بودن حضرت صحیح می باشد.

 

شبهه دوم: امام زمان پیر است و یا جوان ؟ آیا ممکن کسی که بیش از ۱۰۰۰ سال سن داشته باشد جوان باشد؟

جواب: پیر بودن و جوان بودن امام معلوم نیست اما آیا خداوندی که می تواند در یک انسان موهای سر و صورت را در حال رشد و نمو قرار دهد تا هر چند دفعه یکبار آنها را کوتاه کند و در همان فرد مژه و ابرو را در مدت طول عمر ثابت نگه دارد و نیاز به کوتاه کردن نداشته باشد قدرت این را نخواهد داشت که برخلاف همه انسانها یک نفر را جوان نگه داشته و  پیرش نکند؟

ادامه مطلب: میلاد حضرت مهدی (عجل الله تعالی) مبارکباد

مراسم پنج شنبه شب 10 بهمن ماه 1392 ساعت 19

جایی که ما ایستاده ایم، نقطه آغاز حرکت است. قله دور باشد یا نزدیک، فرقی ندارد. دورترین سفرها هم یک روز با اولین قدم شروع شده است.
می خواهیم یک قدم بر داریم. می خواهیم زندگی مان را تغییر دهیم. می خواهیم بتکانیم هر چه از گذشته ها داشتیم. اگر می خواهید همسفر ما شوید، توشه سفر بر دارید.
برای این سفر چمدان بزرگ لازم نیست؛ یک کوله پشتی کوچک کفایت می کند. راه دوری هم نمی رویم، گشتی در درونمان می زنیم، اما اگر می خواهید سفرمان پربارتر باشد، عزیزانتان را هم با خود همسفر کنید.
اول باید باور کنیم که زمان می گذرد و اگر دل دل کنیم برای تغییر، به خودمان می آییم و می بینیم سالها تمام شده و هنوز همان جایی ایستاده ایم که امروز در آن قرار داریم .پس بیایید اینبار زمان را از درست ندهیم.
اول بهتر است از کوله پشتی هایمان یک آینه بر داریم و خودمان را خوب در آن نگاه کنیم، لبخندمان که ممکن است مدت های زیادی که از چهره مان قهر کرده، چشم هایمان که خسته زل زدن به تلویزیون و مانیتور، توان نگاه کردن به صورت خودمان را ندارد و….همه چیز را در خود خوب نگاه کنید و ببینیند کجا را باید تغییر دهید.
خیلی سخت است که عادلانه خودتان را قضاوت کنید. ممکن است اول کار بگویید: همه چیز سر جای خودش است و همه جا برق می زند و هیچ کوتاهی رخ نداده. اما هر کدام از ما با آینه هایمان تنهاییم پس عادلانه خودمان را بررسی کنیم.
یادتان نرود که بزرگ ترین سفرها روزی با یک قدم شروع می شود، امروز همان روز است؛ پس یک قدم بردار.

اتوبان شهید همت
بعد از پل صیاد شیرازی
خ استاد حسن بنا
روبروی مسجد امام علی ع
خ شاکری
پلاک 22
زنگ 1

منزل برادر امیر شیشه گر